Záruka a údržba

Doživotní záruka Stěnové obklady BerryAlloc jsou vybaveny doživotní zárukou!

Výrobce je tak přesvědčen o kvalitě svých produktů, že nabízí doživotní záruku na tento produkt v rámci domácího užití.

Návod k použití

Obklady Wall&Water jsou interiérové obklady, které je možné instalovat na existující stěny v domácích i veřejných prostorech. Jsou speciálně navržené pro vlhké prostředí, jako jsou kopelny, sprchy a další podobná místa, která jsou vystavena vodě a vysoké vlhkosti.

Předností těchto obkladů je jejich snadná údržba, dlouhá životnost a hygieničnost. Aby se životnost ještě prodloužila, je třeba o tyto povrchy správně dbát a chránit je před nežádoucími nánosy na povrchu a vyvarovat se poškrábání.

Obklady BerryAlloc Wall&Water jsou vyrobeny z dřevěných materiálů, které mají tendenci reagovat na vnitřní klima místnosti. Ideální je, pokud jsou umístěné v prostředí, kde se průměrná vlhkost pohybuje mezi 40 – 60 % a teplota je mezi 19 – 24 °C. Pokud vlhkost vzduchu klesne moc nízko, panely mohou vysychat a na základě toho změnit své rozměry a zbortit se.

Údržba

Údržba obkladů BerryAlloc Wall&Water nevyžaduje mnoho úsilí. Stačí vlhký mikrovláknový hadřík a voda, případně s přídavkem syntetických čistících prostředků. Organické čističe mohou na povrchu zanechávat mastný film, což vede k tomu, že jsou pak na stěnách patrné veškeré otisky. Tam, kde jsou obklady obzvlášť vystaveny působení vody, používejte prostředky na odstranění vodního kamene.

Upozornění: Nikdy na panely Wall&Water nepoužívejte žádné hrubé čistící metody (pískové čističe, drátěnky, apod.)!

Na nečistoty vzdorující běžnému čištění lze použít přípravky obsahující alkohol, případně lakový benzín. V případě, že jsou panely s designem dlaždic potřísněny chemikáliím (s korozivními složkami), je třeba toto potřísnění co nejdříve odstranit, protože jinak může dojít k lehkým barevným změnám v drážkách simulujících spáry.

BERRYALLOC & VW