Záruka a údržba

Doživotní záruka Laminátové podlahy BerryAlloc jsou vybaveny doživotní zárukou!

Výrobce je tak přesvědčen o kvalitě svých produktů, že nabízí doživotní záruku na tento produkt v rámci domácího užití a 10letou záruku na použití v komerčních prostorách. Záruka se vztahuje na vyblednutí, integritu spoje, odolnost proti korozi, vodě a oděru.

Návod k použití

Abyste udrželi vaši podlahu v dobré kondici, je důležité umístit ke všem vstupním dveřím do domu rohožky pro očištění obuvi, aby se zabránilo tomu, že na botách ulpí ostré částice (kamínky, apod.), které by podlahu mohly poškodit.

Žádoucí je také použití ochranných podložek pod nohy nábytku nebo jiné těžké předměty.

Na povrch těchto podlah nedávejte koberce s gumovou spodní stranou.

V případě umístění podlahy do kanceláře vybavte vaše kancelářské židle měkčími negumovými kolečky.

Údržba

Údržba HPL podlah BerryAlloc je velmi snadná, díky voděodolnému povrchu s dlouhou životností a hygienickým tvrdým povrchem. Aby se životnost této podlahy ještě prodloužila, je třeba o ní i dobře dbát. Hned po instalaci bude podlaha špinavá, což je normální. Prvně tedy odstraňte všechny vetší kusy špíny měkkým karáčem nebo vysavačem a poté podlahu očištěte velmi dobře vyždímaným, lehce vlhkým hadrem nebo mopem.

Obecně se doporučuje suchá forma čištění (měkkým smetákem, vysavačem, ideální jsou mikrovláknové utěrky), avšak na skvrny je třeba z podlahy odstranit s využitím dobře vyždímaného hadru s vlažnou vodou a některým ze syntetických saponátů. Organické čistící prostředky zanechávají na podlaze tenký film, což vede k tomu, že jsou na ní následně vidět stopy, jak se po podlaze pohybujete. Když je podlaha vlhká, dbejte zvýšené pozornosti, může být kluzká.